Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Sziasztok!
    Úgy döntöttem vásárolok egy minőségi tápot, mivel nem szeretnék későbbiekben bajt sem a gépemben sem másban!
    Gondolkodtam ,sok táp van a piacon ami teljesen lefedné az én igényeimet,
    de ahogy itt sokan tudják-
    - minőségit
    - halkat
    - jó hatásfokút
    - jól kinézőt
    és ha már lúd legyen modulárist, elégé arany árban mérik.
    Akárhogy is, úgy döntöttem az xfx 650w kiszemelt táp, mely nem moduláris (ami szintén eléggé jó minőséget képvisel sőt!) benevezek egy jobbra, ha lehet így nevezni, kicsit spórolok egy hónapot + és akkor lesz olyan amilyent megálmodtam.
    Természetesen ezen árkategória már súrolja a 35-40k vagy többet.
    Mikor megláttam a ph lévő cikket- tesztet a Cooler Master V700 ról,szuper táp egyből azt mondtam magamnak, ez az ez kell, minden igényemet lefedi.
    Pár hónap elteltével a megjelenéstől , már alig lehetett kapni, ha valahol meg is láttam a boltba 42-46k között ingadozott az ára, úgy voltam vele lesz még jobb is, azért nem tántorgottam el tőle, mindenképp kellet ez a kicsike!
    Meg is jött az áldás, rá is vetettem magam egyből és meg is rendeltem.(kivártam, nem bántam meg)
    A 700W soha nem használom ki, egykártyás rendszerhez mindent lefed,bőven elég bármilyen tuning vagy vga húzogatás mellett, egy 550w is megfelelt volna DE úgy voltam vele ,mivel nem volt kisebb a V szériában legyen ez, és talán azzal is megnyugtattam magam ,hogy legyen tartalék , ha valami több - nagyobb abból gond soha nem volt, és ki tudja lehet később fejlesztek.(sli gtx 860 ha még ebben az évben kijön)
    Rendelést követően, meg is érkezett a csomag, kb mint egy nagyobb cipős doboz.
    Gyorsan letéptem róla a papír csomagoló anyagot és ez fogadott!
    A doboz nagyon jól néz ki, minőségi hatást kelt és a felíratok domborúak, ami ismét egy mosolyt csalt az arcomra, a dobozt kinyitva fogadott egy barna doboz melyben már ott volt a várva várt kincs.
    A teljes kicsomagolás után fogadott két zsákocska, igényes kialakításban cm felirattal, egyikben a táp a másikba a kábelek.
    A táp minőségi szép, hatalmas széles veti lapátokkal.
    A kábelek teljesen feketék, minőségiek, és eléggé hosszúak.
    Egyetlen negatívum, ha annak lehet egyáltalán nevezni,hogy a kábelek kissé merevek és a kábel csatoló fején található fehér (ami segít tájékoztatni abban ,hogy mely kábelt fogjuk a kezünkben és mi hova való) felirat pár fogás, tapogatás után lekopnak.(kb 3x fogtam meg a pci-e kábel csatolófejét és az E betű egyből le is kopott)
    Összességében minden igényt kielégítő minőség, jól kinéző kábelekkel felszeret táp, és ha a Seasonic belsőt Protechnic ventit is megemlítjük és a ventilátort hangtalan munkáját, és az 5 év garit akkor már tényleg az egekbe magasztaltam eme remek tápot.
    Mindenkinek ajánlom aki hasonló igényeket szeretne lefedni, tényleg csak ajánlani tudom.
    Köszönöm a remek topiknak ,hogy segítettek anno, és eligazítottak a tápok világában.
    Köszönöm nektek!

    A cooler master garanciát ,hogy kell meghosszabbítani? 5 év gari. a weboldalukon kell ? még ilyent nem csináltam. :R

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák