Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CybStorm

    csendes tag

    válasz Potzee #46100 üzenetére

    ...na ez az! Nekem is kulcsfontosságú. Minél csendesebb annál jobb, amíg nem megy komolyabban a minőség / teljesítmény / pénztárca rovására (most kemény életbölcsességet hullajtottam el, igaz? :DDD )

    CoolBoy323, iPon 5 éves garija tényleg nem hülyeség, köszi!

    Érzem, születik már az a megváltó konklúzió... egyetlen kételyem az 500W-os kapacitás.
    Hallottam már erről ilyet is, olyat is, azt hiszem alaposan végig kellene gondolnom a dolgot:
    - FX-6300-at veszek, pár év múlva nyolcmagosra szeretném cserélni és közepesen meghúzni
    - közepes VGA lesz, HD7850-et néztem ki. Ezt pár év múlva költséghatékonyan szeretném CF-be (netán SLI-be) tenni egy majd akkor felhajtott használt darabbal. Sőt, lehet, hogy még ezt a CF-es kombót is külön meghúzom, csak a rend kedvéért :D
    - HDD max 1 db, backupokat "házon kívül" tárolom, USB3-as rackekben.
    - 1 db rendszer SSD
    - RAM nyilván annyi majd idővel, ami az alaplapba belefér (32 Gb, jelenleg még leírni is bizarr :P )

    Hosszú távra tervezve töprengek rajta, hogy az "álomtápnak" egy ilyen konfigot is el kellene bírnia. Ja, és még legyen csendes is, meg minőségi is. Meg olcsó... :)) szóval értitek, szokásos kelet-európai user syndrome...

Új hozzászólás Aktív témák