Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz vzsryl #35109 üzenetére

    jó nem vagyok szaki, csak így láttam

    az XFX és Corsair-es dolgot visszaszívom, de biztos vannak parasztvakító tápok

    FSP Raider tesztből Ez a tény modern belsőre utal, még ha a 80 Plus tanúsítvány bronz fokozata korosodó megoldásokkal is elérhető.

    tehát te is tévedtél hisz Bronz és nem silver, legyen akkor 5-6-7 Watt különbség(ezzel 1ütt), vagyis 4600Ft helyett, mondjuk 2500 Ft-ot hoz az Aurum, plusz a halkabb venti amit lehet nem kell cserélni (2000Ft-ot hoz az Aurum), plusz az eladásnál többet ér kicsivel (hoz egy ezrest)

    tehát behozza az 5000-5500Ft-os bekerülési árdifferenciát, és akkor jön a halkabb üzem, az igényesebb kivitelezés(doboz+táp), a harisnyák, +pár apróság is

    szóval ár/értékben nem rosszabb, sőt talán még jobb, még akkor is ha fillérekről beszélünk

    A ventilátor problémáról meg annyit, hogy az Aurum-ban található példányok nincsenek túl rég a piacon, tehát nem tudhatni, hogy 5év múlva valóban jobb lesz-e a Yate-Loon-nál. jó de alapból fele olyan halk(tudom mert a Chifimben is Yate Loon volt), tehát 5 évesen ha olyan mint a Raider újkorában az jó :)

    egyébként: [link] eladtam 2250 Ft-ért venti nélkül és 6 éves, nem kértem érte keveset?

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák