Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Tsebacsi #77461 üzenetére

    :D Ti lesztek az auto dilerjeim :D

    Nemetorszagban elek, de ez az arakon nem valtoztat....söt itt csak 19% az afa :D

    Megegyszer mondom a klucsszot: dizel.

    Megneztem most az otthoni konfiguratort. 6,087M a legalapabb, fapad dizel golf az 1,6 motorral...ami 5 sebesseges (!!!) eppen ezert palyan nekem nem lenne tul jo. A 6 sebesseges az csak a 2.0 dizellel van (ami azert lassuk be, 2017 ben 150 loval nem nevezhetö extremnek). Ennek az alap ara 7 292 720 Ft. Innen indul!

    Ok ebböl kapsz kedvezmenyt, de könyörgöm, 7 millioert sem ülök bele egy fapad golfba, amiben kevesebb az extra, mint a 10 eves opelomba. Raadasul nem is vagyom ra, egyszerüen csak kellene egy ujabb....szep, jo, tetszik, de ennyi. :( Amire vagynek egy erös hatsokerekes bmw normalisan felextrazva...de hat az mas arsav.

    (#77464) Qru nem költenem erre a penzem :N ha evi 5k km t mennek, vennek egy regebbi erös 3 ert....de evi 30-35k km t megyek, 70% ban tempomattal egyenesen elöre...

    (#77465) iRico azert ha valaki vesz egy uj autot erdemes kicsit tovabb gondolkodni, mint 1-2 ev ;) en legalabbis igy elem az eletem...de van olyan mexikoi ismerösöm nekem is, aki mindig a holnapnak el es qva jol erzi magat aböreben, de ez nem en vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák