Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    válasz BigBlackDog #200823 üzenetére

    [link]
    Igen, egyszerre. Szinte nyári melegben, klímázva. Ha jól emlékszem, 100-as átlagsebességgel.
    Én sem gondoltam volna. Ok, mondjuk az akku miatt van némi plusz súly a GTE-ben. Persze, a GTE jobb "élményautó". Pályán 100 fölött mit tud!? Mindent :) Nekem Passat GTE van, és GTE módban nagyon állat, élvezetes. Eleinte zavart a műhang, a brummogás, de már azt is megszoktam. Pihenőből kihajtva hip hopp felgyorsult 140-re. Múlt héten használtam igazából először így végig a GTE módot pályán, és meg is lepődtem az elején, hogy a szinte üres (1-2km-nyi) akkut masszívan tölteni kezdte (persze a fogyasztás ilyenkor fel is ment kicsit, olyan 8-8,5 közé, rövid időn belül (úgy 10 perc) belepumpált 18-19 km-t, és utána már dolgozott, ahogy kell. Érthető végül is, mivel ilyenkor együtt megy a benzin+elektromos rendszer, kell az akkuba is a kakaó. Végül a fogyi le is ment úgy 7,6-ra. Adaptiv tempomat végig 140-el.

    Ha most vennék autót, lehet, hogy elgondolkodnék egy Golf Variant-on ezzel a motorral.

Új hozzászólás Aktív témák