Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beloadjoker

    őstag

    válasz ubyegon2 #39851 üzenetére

    Hát kalinál a toolokat itt találod, de a verzió nincs benne,
    [link]

    Pontosan itt tudsz a toolokra rákeresni, hanyas stb: [link]

    Ha tudok segítek, bár többnyire metasploit és MITM érdekel, FUD, bypass UAC, persistence, meg persze wifi hacking minden ága, mert ugye az az első védvonal :D Szóval ilyesmikben vagyok valamilyen szinten otthon, ha ezekkel kapcsolatban van kérdésed szívesen segítek ha tudok, van pár videóm is csak nem nyilvánosak.

    Egyébként ez egy másodlagos rendszer lesz nekem most, az 1.1.0a verzió hibái már ismertek mindre van fix minden működik is rajta szépen, egy frissítés után ha futtatod ezt [link] Akkor a legtöbb elengedhetetlen toolt felteszi neked :)

    Egyébként nem vagyok nagy tudor kaliban így nem biztos hogy tudok segíteni, csak amire szükségem volt azt megtanultam..

    Az ubira meg az egy y510p-n fut ami SLI-s de az SLI nem megy linux alatt /tényleg nem nem csak én nem tudom beállítani/ így nem igazán fontos gép most így...

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Új hozzászólás Aktív témák