Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fefeda

    csendes tag

    Nos tegnap en is atvettem a dragat, sajnos sok idom meg nem volt tesztelgetni, de elso nekifutasra jonak tunik minden. Talan mintha a hangszorot hallanam recsegni, de lehet csak paranoiabol hozzahallom mar :D Mindenfelkeppen rendesen letesztelem azert :)

    A vetelrol par szot:
    1: Mint megtudtam, ha neten rendeled es szemelyesen veszed at, akkor csak 3 napod van visszavinni a gepet a boltba, ezt en nem tudtam, vagy csak elkerulte a figyelmem, szoval kevesebb ido marad tesztelni :)
    2: szegeny elado meg akart gyozni, hogy ha leszedem a hatuljat, akkor az garanciavesztessel jar, azonban az ottani szervizes emberkevel beszelgetve kiderult, hogy ez igy nem igaz, nyugodtan lehet szedni, csak ha valamit elkurunk benne, akkor jar a garivesztes.
    3: 183asat vettem es ugye az 16 giga rammal vagjak hozzank, a ramot ott helyben csereltek ki es azt mondtak (mindketten), hogy a memoriat a lenovotol rendelik, szoval a garancia ervenyesitesenel nem kell visszacserelni a ramokat, valamint odaadtak a ramok dobozait, hogy az kell hozza

    hirtelen ennyi, remenyeim szerint ma delutan-este mar tudom nyuzni a dragat :)

Új hozzászólás Aktív témák