Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Szevasztok,

    Jó régen nem jártam itt, most azért jöttem, mert az alábbiak talán érdekesek lehetnek valakinek. Pár éve beszéltük, hogy a gyárlátogatás a Covid miatt megszűnt, és olyan túljelentkezés gyűlt fel, hogy évekig esélytelen bejutni. Én még 2021. szeptemberében írtam a nyíregyházi gyárnak, hogy szeretnénk menni, az volt a válasz, amit írtam: Covid miatt zárva, utána lassanként feldolgozzák. El is felejtettem, majd múlt héten kaptam egy levelet, hogy utolérték az én kérésem, és adjam meg a számomat, felhívnak. Ma felhívtak, tudtunk időpontot egyeztetni leghamarabb jövő februárra. A lényeg: jövő február 23-án megyünk a gyárba (lányom, feleségem, én). Tehát ha valakit esetleg érdekel, és van türelme annyit várni, mint egy új Bugattira: gyarlatogatas@lego.com.

    Ui.: Indiana Jones fanoknak az aranybálvány temploma kötelező darab. Az építés kifejezetten élvezetes, a működő funkciók látványosak és érdekes a megoldásuk (különösen a guruló szikláé és a leomló oltáré), számomra pedig hatalmas élmény volt először összeépíteni egy Indiana Jones minifiget.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák