Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    Szerintem ez a doboz téma teljesen egyedi megítélés. Nekem például teljesen mindegy milyen a doboz, nem veszek olyan készletet, amit eladásra/befektetésre szánnék, ráadásul helyem sincs tárolni őket... Ahogy előttem is írták, szerintem sem dob annyit az értékén, hogy megérje b@szakodni vele - én legalábbis biztosan nem tenném. Ettől függetlenül a 14 napos elállási jog megilleti, indok nélkül. Annyiból "örülök" a doboz mizériának, hogy ha van egy sérült dobozos szett, ami tetszik, akkor olcsóbban hozzájuthatok. :P

    Más téma:
    Úgy vettem észre, hogy manapság minden témában többször annyi szettet "hány" ki a Lego, mint régen. Nem igazán fogott meg a NinjaGo téma, de azt meg kell hagyni, hogy van néhány ránézésre kifejezetten jó ár/érték arányú kisebb készlet, amik tele vannak menő speckó alkatrészekkel... példák a tejesség igénye nélkül: 71700, 71762, 71735. Ezek miért ilyen "olcsók" (értsd: hasonló komplexitású és méretű szettekhez képest)? Nincs külön licensz, azt értem, csupán ennyi a "titok"? Vagy nem is annyira megérősek, csak én nem értek hozzá? :F

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák