Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Janaboy #19130 üzenetére

    Az nem kell. Nem vagyok mazochista.

    Redbull: nem szar, de nekem nem jön be. Öreg vagyok már, pusztán a mérettel nem lehet lenyűgözni, nem attól lesz egy koncert a legjobb, hogy a leghangosabb, egy autó a legnagyobb élményt nyújtó, hogy a legtöbb lóerő van benne. A Falcon egy virítás volt a Legótól, az mégis tarthatatlan 2017-ben, hogy a legnagyobb darabszámú készlet kilenc(!) éve lett kiadva... Kellett egy új rekord, de még a Lego sem veszi annyira komolyan, hogy legalább az igények töredékét kielégítse. Maga a cucc nem meglepetés, mindenki tudja, hogy a Falcon hogy néz ki. A filmben is az érdekességre törekedtek, deklaráltan egy ronda roncs, Legóban sem szebb, egy nagy szürke izé, csomó kis biszbasszal a tetején. Az X-Wing szép, a Slave I. nézőpont kérdése, de az biztos, hogy mutatós, a Temple of Airjitzu vitán felül szép. A Falcon vitán felül nem szép. Érdekes lehet, egyedi lehet, de nem szép. Az építés megint szubjektív, én untam. Nincsenek benne különleges technikák, ami van az elvész a 30 órás építési menetben. Raksz egy rohadt nagy alvázat, utána pedig 27 órán keresztül hosszúkás, és mindenféle szabálytalan trapéz, ötszög, nyolcszög, akármilyen síkidom rakosgatása következik, kisebb-nagyobb szürke panelek egybeapplikálva, megszórva kis biszbaszokkal, majd ez fel a hajótestre. Lehet, hogy ez valakinek érdekes, nekem nem az.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák