Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    Nemrég vásároltam házat, előtte kb. egy éven keresztül elég jól körbejártam a témát, mit, hogy és mikor. Amikor a Fundamentás "ügyintézőmmel" (az is megér egy külön sztorit) beszéltem, eszembe jutott, és megkérdeztem, hogy vájogra kaphatok-e hitelt, és a válasz kategorikus N E M volt. Kereskedelmi banknál is egyébként. Ha már egy vájogfal van a házban, nem kapsz. Persze, biztos van kerbank, aki ad. De a CIB pl. tuti, hogy nem.
    Azonban tapasztalatom alapján érdemes az 'ügyintéződön' kívül másik Fundamentást is megkérdezni, mert több dologgal kapcsolatban is ellent mondott egymásnak az üi. és az ügyfélszolgálat. Fundamenta-hiteles érdeklődésem ott ért véget, amikor közöltem, hogy egyedül szeretném a hitelt igénybevenni, és mondta a nő, hogy oké, semmi akadálya, de ehhez xxx.xxx Ft (képzelj ide egy totál földtől elrugaszkodott, irreális összeget) kell, hogy legyen a keresetem, amire én belevisítottam a telefonba a röhögéstől, és közöltem, hogy köszi, eszem ágában sincs a hiteleteket igénybe venni. Na, erre a nő (majd' két hónap folyamatos kommunikáció után) annyit mondott, hogy sok sikert kívánok. Majd lerakta a telefont. Pedig lett volna kérdésem a megtakarítás kifizetésével kapcsolatban... Ja, és ezeket lehetetlen elérni, majd ők hívnak... :F Részemről a Fundamentát a jövőben nagyon messzire el fogom kerülni. Persze ezt csak most merem leírni, hogy vééégre kifizették a megtakarításom és az állami támogatást. :DDD Természetesen a szerződésben leírt határidóre nem, csak egy héttel később... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák