Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaded

    őstag

    válasz goldnarmz #5884 üzenetére

    Barátságosan hangzik. Nem tudom sírjak-e vagy röhögjek :(

    Renault Megane IV Limited

  • axioma

    Topikgazda

    válasz goldnarmz #5884 üzenetére

    Fundanal eleg nagy a fluktuacio, es egyes te'makban meg direkt vagy felig-direkt szar a kikepzes. Marmint penzugyi oldalon. A Rabeszelogep-et siman vegigoktatjak (eladastechnikai kepzes az elso nagyobb lepcso megugrasanak a feltetele, nem pedig a penzugyi szakismeret). A legviccesebb, hogy _ezek_utan_ a kepzesen reszt vevok tobbsege nem ismeri fel, amikor teljesen ugyanazokkal a trukkokkel eppen ot szeditik, hogy milyen tuti konnyu melo ez, mint amiket eppen betanult...
    Ettol fuggetlenul van, aki normalisan es erdemben tud infokkal segiteni, jellemzoen nem a nagyon frissek kozul.

    Valyogon nem lepodtem meg...
    Ket adossal szerzodes: valahol megertem a felhaborodasodat (ismerem azt a nagy szamot... felmilla felett netto), valahol meg azt mondom, hogy a fundanak nem feltetlen erdeke a kulonleges kezeles, az athidalo hitel, a zart rendszer vegulis arra van kitalalva, hogy elobb megtakaritas, utana olcso, fix hitel, az athidalo csak a tipikus elethelyzetek miatt kialakitott plusz lehetoseg. De a legfontosabb a szerzodes szerinti mukodes biztonsaganak garantalasa, ezert teny, hogy athidaloban iszonyatosan bebiztositott hiteleket adnak csak ki - es szerintem ezert nagyon haragudni se lehet rajuk (rendszerszinten), nem is ez a fo tevekenyseg.
    Az, hogy a - mint mondtam fent, surun cserelodo - uzletkotok vajon mit kommunikalnak ebbol az ugyfeljeloltek fele, az me'g csak nem is feltetlen az ugyfelnek szolo marketing, hanem az uzletkotoknek "fentrol" is eppen csak egy picit kodositenek... hogy lasson eselyt es nyomuljon, hatha. Randa, valoban.

Új hozzászólás Aktív témák