Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz qestion #2762 üzenetére

    Ne vegyél panelt, nem fogod tudni eladni, rettentő forróság van benne nyáron, és 10 emeletesben iszonyú sok ember lakik és a közös fűtés meg más dolgok miatt elszámolási vitákkal lesz tele minden. Sosem vennék lakást 10 emeletes panelben ezek miatt. Max. valami zöld parkban egy négyemeletesben, de a későbbi eladás szempontjából akkor sem jó vásár, egy lepusztult tégla is sokkal jobb.

    _BM_: Ügyvédje mindenkinek van, aki lakást vesz, hiszen enélkül ugyebár nem érvényes a szerződés, ezért tökmindegy, hogy én vagyok jogász vagy az ügyvédem nézi meg a szerződést. :U Szóval ennek semmi köze ahhoz, hogy mi a szakmám...
    Ahhoz pedig csak józan ész kell, hogy valaki gondosan vigye végig ezt az egészet. Nem egy abszolút nem jogász ismerősömnek is sikerült normálisan lakást vennie. Érdekes módon józan ésszel végigolvasva a szerződést egy csomó hülyeséget ki tud szúrni bárki, aki gondolkodik. Csak sajnos a gondolkodás mint olyan nem jellemző igen sok emberre, meg hát ugye bíznak abban, hogy állam bácsi majd kirángatja őket a szarból, ha nem tudják fizetni, persze az én pénzemből, aki viszont gondolkodtam. Nagyszerű... :U

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák