Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hinata11

    friss újonc

    Sziasztok új vagyok az oldalon tudnátok segíteni rendeltem a VMzonárol ès semien nyomon követésit nem kaptam de meg csomag számot sem. Amikor megrendeltem december17.ke volt ès másnap telefonon felhívták eggyesztetni hogy meik napra tudnám biztosan átveni èn mondtam átfogom venni szoval a lenyeg nem jött meg karácsony élőt de meg után sem aztán a tizedik imèlem Után kaptam egy olyat hogy sajnáljuk kèt ünnepközt fog megèrkezni a csomag azóta is várom semien email cimet nem kapok semmit de meg csomag szám sem vagy nyomkövetèsi szam az sem. Aztán felhívtam a dpdt ès a nevem alapján próbáltunk rá keresni a csomagra mivel ha a nevemre rendeltem annak nyomában ezt mondták de a hölgy utána nézet ès semmi nemvolt a nevemen nem talált semmi a magyar postátis felhívtam öksem találnak semmit. Kezdek ideges lenni ja ès amikor felhívtak akkor azt akarták hogy előre utaljak nekik mikor èn az után vételre kattintottam. Ez vátverès vahy megfog jönni segítsetek nemtudom se csomag szám semmi :W :O :o :W :W :W :W

Új hozzászólás Aktív témák