Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz PirosHello #202 üzenetére

    Amikor kipróbáltam akkor azt hiszem, hogy lehúztam a grafikát és úgy is laggos volt de akkor mint ahogy az kiderült a hszedből az abból ered. Viszont ez esetben inkább skippelem mert attól nagyon sokat tud nyomni lefelé a játék élményben :( Itthoni netem az egész jó hiszen (pc-n) 2ms a pingem :D Habár telefonon nyilván több de nem sokkal. Sokszor viszont mobinetről nyomom és a B20 LTE hiányában ez így offos :'(
    Viszont a Kritika az sose laggolt se teljesítmény hiány miatt se net miatt. Akármennyire tré nettel toltam :D Ha elindult a fight akkor pörgött :D

    Egyébként ez a Kritika Online egy egész jó kis játék. Habár egyelőre eléggé úgy tűnik, hogy iszonyat durván farmolós és talán egy kis p2w feelingje van de az a baj, hogy szívesen megy az ember harcolni mert iszonyat élvezetes :3 És azok a domborulatok a hölgyeknek :D XD - Najó viccet félre téve azok a grafikus effektek szemorgazmust idéznek elő :D

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák