Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • partxxx

    tag

    Sziasztok,

    Kipróbáltam a múltkor kötött horogelőkéket, szépen akadt mindegyik és lufi kapásom sem volt max 2-3.
    Még egyszer kösz a sablon ötletét a hosszúság beállításához :))

    A stég színes ízes 8mm-es csalijai beváltak úgy érzem, az édes és a büdös is (méz, eper, fokhagyma, vajsav). Kapós volt a ringers csoki-narancs is meg az allsort 6mm-es kis csali is.

    Ami viszont biztos nem volt jó az a halkaja, érzésem szerint csak azért volt néha kapásom/halam mert épp arra járt egy hal és épp felvette a csalit.

    Eleinte method kosárba tömtem, de nagyon nehezen ázott ki, sőt volt hogy a csali fél óra után is még a kajába tapadt mikor kihúztam. A spiccen láttam hogy valami pöcörögteti de kapás nem volt belőle.

    Utána váltottam sima bordás kosárra és nem nyomtam bele a minibojlit, akkor már lett kapás is.

    Segítségeteket kérném, hogy ha császkáltok a horgászboltban és kezetekben van a halkaja, akkor hogy döntitek el, hogy jó lehet vagy sem.

    Esetleg tudtok ajánlani 1 édes és 1 büdös etetőanyagot ami bevált? lehet több típus keveréke is
    cé:l ponty / amúr / keszeg / kárász

    szerk: péntek este 6 tól vasárnap estig 2 pontyot és vagy 6 kárászt fogtam +1 kis amúrt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák