Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz belaazallat #56109 üzenetére

    "Szerintem 12-25-ös sor mindenhova elég itthon." Az attól is függ hogy mi van elől. Meg aztán mikor jön a 20-25 netalántán 30% akkor jönnek a gondok. :K Budai hegyekbe még nem nagyon járkáltál. De a Gelsei rettenet is megteszi ami tavaly óta tarkítja a Zalakarosi versenypályát. Mondjuk versenytempóban minden sz@rul esik. :D

    Egy 50-es tányér kéne Neked. Nagy száguldozásokat meg kerülni kell lefelé, mert idén is meghalt egy strava-s ismerős a Jánoshegyről lefele. Autó nem igazán tudta felmérni, hogy a srác 65-70 -el jött lefelé, plusz szerencsétlenségére az autóst még a lenyugvó nap is elvakította, mikor elé fordult. :U

    (#56103) Hasaggymeg Jól nézett ki mikor egyre nagyobb köröket kezdtem rajzolni a térképen. Sokszor ez odáig fajult, hogy nyáron napfelkelte előtt bringán ültem már és napnyugta után értem haza. 3-4-5száz km-el a hátam mögött. Ez 2012-2013-ban volt, amikor 24órás versenyeket is toltam. 2013-ban a kiskunlacházai 24óráson 2. voltam 749 kilivel. Az első 798-at hajtott, aki nálam 16 évvel fiatalabb és jelenleg is igen ismert név a magyar országuti viszonylatban. Idáig Ő tartja a magyar rekordot. Ma már max. 100km-t megyek, de érzetre az is olyan mintha 3-4százat hajtottam volna.

Új hozzászólás Aktív témák