Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Mezga Aladár #173972 üzenetére

    Nem is, első perctől tudtam, nekem NEM az kell. Közútra óh, bringaútra ,túrázni nem is az kell.
    Félre értés ne legyen, meg tudom érteni aki azt használ,bizonyára van egy feelingje ami meg fog benne. Én csak a közúti közlekedés veszélyeire akartam mutatni. Pláne, ha többféle jármű,ember van "össze" engedve. Tudjuk nem szerencsés, ezért a haladást, annak módját is ennek helyén kell kezelni. Nem mondom,hogy a kolléga aki alant perecelt hibás volt. Lehet ha lassabban megy akkor is perecel. Pech. De történnek olyan szituk,balesetek, amiket bizony jobb odafigyeléssel el lehetne kerülni. Azzal bizton mindenki egyetért sok-sok balfék van, és ebben minden féle közlekedő szereplő benne van. Én pl ha látom úton és nem széles úton jön mögöttem a busz, -legyen az bárhol - félreállok, megvárom míg elmegy. Előre csengetek - erre már én is rájöttem , hogy így célszerű stb... Bizony van úgy, hogy már előre készülök ........mert szükséges. Korábban írtam azt is , hogy volt hogy jobbról előzött az outis. De lehet ám csengetni is. Ja , hogy nincs, nos akkor? Szabályos? Na ügye , hogy nem. De más nem lehet huhogni vagy akár szólni, hogy jövök ám... De nem mert az úgy a nagy menő, addig míg nincs meg a baj..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák