Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    Szóval a Soudal WAX-ról, mert G@ben kérdezte: Nekem 6030D hozott egyszer egy flakonnal, azóta elhasználtam, én sok különbséget nem vettem észre a Squirt waxhoz képest, csak hogy hígabb a kiöntéskor. De én valszeg egyiket sem rendeltetésszerűen használom, hanem túl sokat vagy inkább csak túl gyakran kenek rá, mert összegyűlik a fekete trutymó, és télen a görgő alatt is ott voltak az apró galacsinok leszóródva, de én nem csak lusta vagyok, hanem feledékeny is, így az a biztos, ha kenem :P. Szóval változó, hogy 30, vagy 60, vagy 120 km után kenem -újabban inkább az utóbbi- de nem törölgetem, max ha kifejezetten poros, mint tegnap, akkor lesöpröm egy autómosó kefével, ami a kéziseprű szerepét tölti be a műhelyben. Igaz, hogy fekete, cserébe nem fogja meg a vádlit, ha odaér hozzá. Futásteljesítményről sem tudok beszámolni, nem használtam el még egy láncot sem, amióta waxolok. (Először Squirt volt, aztán elhasználtam ezt a Soudalt, majd most megint Squirt van, mert azt már berendeltem akkor). Én egyébként is az a fajta vagyok, aki tulajdonképpen örül, ha elhasználódik egy kopóalkatrész, mert abból tudom, hogy megyek. Annyit ugye nem megyek, hogy iszonyatos összegeket kelljen költeni kopóalkatrészre, szóval a Strava statisztika mellett ez az, ami kicsit mutatja, hogy biciGliztem :D

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák