Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #137559 üzenetére

    +Napfénysüti...már megrendeltem,gondolván mindegy,úgysem tudom lebeszélni (30 év tapasztalata beszél itt) és úgyis azonnal koszos lesz,így hát legalább legyen jó érzés fogni és csillapítsa egy kicsit a rezgést (amit a karbonvilla még hátrahagy :DDD ). Betekerem majd úgy mint a videón,bár ez nem lesz annyira csavargatva,nejem nem tudja mi a kigyorsírás,szerintem még életében nem húzta a kormányt...lehet így spóról erejével,hogy jönni tudjon. :U
    Fékbetétjeivel amúgy ma sem tudom mi lett,azt hittem megszennyeztem,közben aztán az első is sz@rul fogott,majd mikor kicseréltem őket arra panaszkodott,hogy vigáznia kell nehogy fejre álljon. :F ...nem szennyezhettem meg mind2t kenéssel,mikor enyémet eddig soha,egyiket sem,elkopva sem voltak még,talán mivel eredetiek voltak (egy 2015-ös kerékpáron),nejem meg úgy fékez mint minden nő,vagyis amíg a lejtő tart ő tépi,így felkeményedhettek az idő és a fékezési stílus miatt. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák