Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz inifini #130631 üzenetére

    A 160 km az azért meglehetősen kemény! :Y Elég rég kerékpározok és bár igaz (majdnem) mindig monti volt,azért a több évtized alatt sem jött össze 160 km/1 nap csak összesen vagy...tízszer.Egy seggel (vagyis pihenés nélkül) meg 1x szem. :N

    (#130683) Runner_fxr + Jeahh...van egy ismerősöm aki elég komolyan nyomja (vagyis erős) és aki első közös tekerésünkön kimeredt szemekkel kérdezte "Te nem becsatolóssal tolod?!"...ugyanakkor sisakot nem hord mert fullasztja a pántja. :DDD Ez is olyan mint minden más a kerékpározásnál,van a sárvédős,macskaszemes,slick gumis muglimonti,aztán a méter széles kormánnyal szerelt,ezerfokos negatív stucnis,patent pedálos,plusszos gumis karbon versenygép,végül meg a kettő között minden amit akarsz.Egyelőre én is leginkább a becsatolós cipőkorlátozása miatt nem váltottam,sok olyan kerékpározásom is van egy évben ahol nem a teljesítményorientáltság a fő szempont,mert leszállunk,sétálunk az erdőben,tolva a kerékpárt,továbbá ott a hideg tél mikor teljes értékű téli bakancsban kerékpározok,és még így is megfázik időnként a lábam.Ha mindig egyedül (vagy más teljesítményorientált sportolókkal) tekernék talán meggondolnám,de az évi 7-8e km-em talán felét,de legalább harmadát,még mindig a zasszonnyal tekerem le,aki igényli a le-le szállást,sétát,beülést ide-oda egy kávéra,süteményre,kajára stb. Persze nekem még ott egy talán nem ennyire nyomós érv,a lassú,nehezen abszolválható,gyakran homokos-bokros-dzsumbulyos terep,ahol egy másfél órás kerékpározás alatt legalább 10x is le kell hirtelen tennem a lábam valamiért.Kevés nekem a 7közbeni a hosszú,egyenletes menet ahol igazán hasznát venném a hatékony,egyenletes pedálozásnak.Aztán egyszer ha megérem és a Crank Brothers-em is bekrepál,lehet kipróbálom,ki tudja. :F (Még sosem próbáltam csak a klipszest (kosarast,ahogy akkor hívtuk)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák