Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Kész művészet ruházatot vásárolni online. Sehol nem találok olyan cuccokat amelyek jól mutatnak, és nem is irreálisan drágák. Télen van értelme a drága tech cuccoknak, a pearl izumi dzsekim nagyon tetszik, de nyáron, szerintem pont úgy izzadsz a legolcsóbb cuccban mint a legdrágábban, 30+ fokban pr maszlag a klímakúl.

    Chain wiggle rosebike, 30-40 euró között nevetségesen gagyi designt kínál.

    Kínai cuccok közt könnyebb jó designt találni, de ott meg lottó a méret.

    Maradt a decás kínálat, ahol találtam egy számomra új modellt , mondjuk hátul nincs rendes zseb de attól még jól mutat.

    Illetve ez is nagyon montis [link] stílus.

    Ilyen elöl végig cipzárós poloja van valakinek? Nyáron ez nagyon hasznos tud lenni, vagy nem?

    De igazából ez az ami nagyon tetszik, de sajnos a román oldalon már fél éve azt írja, hogy nem elérhető :( Most vettem észre hogy odaát meg van... az előző cuccomat Francia o. -ból szállították, nem értem ezt miért nem tudják lehozni Pestről.

    (#130642) Hasaggymeg: Kösz, hát ez szomorú, azt hittem a téli tekerés csak segít valamicskét.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák