Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz trialboj #130455 üzenetére

    én is hajlamos voltam azt gondolni, hogy egyben mennyivel olcsóbb bicót venni, de ez addig igaz, ameddig létezik az a modell, amin nem cserélnél semmit :)
    Csábít is sokszor, a kinézett gravelt is akciózzák mindig.. más kormány, más nyereg, más kerekek, más hátsó sor, más fékkar, mint amit amúgy vennék rá. És akkor nekem nincsenek is 40-60 ezres nyergeim, de ha összeadom, már nem olyan fényes a helyzet.

    A kulacs víz / hátizsák / fogyjál le érvelés ott sántít, hogy ezeket ugyanúgy elhagyhatja könnyű biciklin is, és akkor ugyanannyival könnyebb :-P
    Akinek nehéz biciklije van, kevesebbet igyon? :)

    Ha hosszú távra faja kereket vesz, akkor később cserélheti a vázat, és megtartja a kereket.
    Én is úgy terveztem, hogy az olcsó kerékszettem megtartom, jó lesz a leendő vázamhoz. De van jelentkező az eladó vázamra, aki mégis kerekekkel vinné, akkor nem lesz kerekem. De ha veszek, már inkább jobbat veszek, és addig kihúzom egy kerékszettel, mert szerencsére átadapterezhető a két váz között, szóval ha így lesz, 3 vázban is lesz használva ugyanaz a szett.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák