Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psytróger

    tag

    Üdv!
    Egy másik topicban már feltettem a kérdést, ott nem kaptam választ, talán inkább ide passzol:

    Asztali PC / LCD TV összekötésével kapcsolatban lenne kérdésem. A korábbiakban az asztali gépem egy sima 51 centis CRT-vel próbáltam összekötni S-video kábellel, azonban a tévén a kép nagyon ugrált/rossz volt, akkor azt olvastam hogy ez valamiféle földhurok probléma lehet... Mivel akkor nem volt annyira fontos a dolog hagytam az egészet. Most vettem egy Samsung LED-es LCD tévét, ezt természetesen már szeretném összekötni az asztali gépemmel. Ez meg is történt egy megfelelő hosszúságú HDMI kábel és egy DVI->HDMI átalakító segítségével (a vid. kártyámon csak dvi kimenet van).
    A tévén tökéletes a kép, azonban most a monitoromon vibrál kicsit a kép ha a tévé is be van dugva. A televízió egyébként egy UPC médiaboxról kapja a jelet szintén HDMI kábellel - kipróbáltam azt hogy a médiaboxot kihúztam a tévéből, ekkor a monitor vibrálás megszűnt. Jól sejtem hogy ez is a földhurokra tereli a gyanút? :) Szereztem közben egy ilyet (annyi különbséggel hogy nem ez a gyártó és 5-1000 Mhz van ráírva), csak azt nem tudom hogy hova kellene beiktatnom. Tudtok ebben segíteni? Gondolom szükség lesz valamiféle átalakítóra is, mert a leválasztónak mindkét oldala "anya".
    Köszi előre is a segítséget!

    >> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

Új hozzászólás Aktív témák