Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #87210 üzenetére

    Csatlakozom, szuper kis írás lett Gyuri!
    A bejáratás a ProAc-ek esetében kiemelten fontos. Sokak szerint még 500 óra múlva is észrevehetően alakul a hangja és saját példányomon is ezt látom beigazolódni:

    Nyár végén - 12 év után először - megcsaltam a Studio 150-eseimet egy pár, a felnőttkor határát még át nem lépő Response 2.5-vel. - persze családon belül maradt a dolog, úgyhogy nem is biztos, hogy ez annak számít :P -
    Az első, közösen eltöltött este után csak az a tudat tartott vissza, hogy azonnal vissza ne vigyem, és sírva bocsánatot ne kérjek az S150-től, hogy közel egy éve senki nem járatta a 2.5-öt. Tompa és érzéketlen volt, bármit csináltam, semmi sem esett jól vele. Már belepakoltam vagy 100 órát a 2.5-be, mikor meghirdetve az S150-et, és a leendő vásárlókkal közösen tesztelve a kettőt, még mindig közel jártam ahhoz, hogy mégis visszakozzak és maradjak a réginél.

    Mostanra viszont már bejáratódott Response és levetközte nagyjából minden gátlását. Karcolva a 400 órát, már csak egy gyönyörű emlék az exem. Csodálatos pár voltunk, de nem mennék vissza hozzá. :B
    Volt szerencsém mostanában pár nagyobb vadhoz, mint Audio Physics Avanti, Focal Micro Utopia, ..., de erényeik elismerése mellett sem tudtak igazán lázba hozni.

    Nagyon jó "kis" hangfal az S148, legyetek nagyon sokáig boldogok! :C
    -Aki esetleg nem ismerné, az S150 számozása ellenére nem áll tudásban az S148 felett. A 148 talán a legjobban sikerült ékköve a ProAc Studio sorozatnak.-

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák