Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapalacs

    csendes tag

    Nem tudom mennyire állja meg a helyét, meg úgy összességében is, de visszatettem a madVR-t, íme egy compare: [link]
    Itt nekem egyértelmű a dolog, de valamiért nekem akkor sem működik rendesen a madVR, most ezzel a tv-vel, ebben a felbontásban. Leírás szerint megcsináltam azt az 1-2 beállítást, de akkor sem. Már a videókártya driverét is újraraktam, akkor sem. Az oprendszer (WIN10) is "Beyond TV"-nek látja a TCL-t, ugyanígy vagy ez alapján a madVR is, de villog, szaggat, meg sztem 8bitesnek látja a tv-t, sztem ez 10bites ( [link] ) szóval azt átállítottam madVR-ba. Akkor villog az nVIDIA vezérlőpult, hogy a teljes kép legyen méretezve, vagy oldalarány, vagy nincs méretezés- EVR esetén meg csak működik, és jól. Utóbbi lenne a legkisebb gond, biztos fáradt is vagyok már ezzel bohóckodni, majd max futok vele még egy kört, mert engem a compare már eleve meggyőzött. Ha tudja a tv-m a HDR-t, akkor passthrough hdr to display elé pipa, meg alul is a output video in hdr format-nál? Régi nem HDR-es tévémnél asszem a felső volt a jó a let madVR decide, ezért nem tudom. Mert ezt nem vágom most, néha így csinálta, néha úgy, meg villogott, meg ugye szaggatott, alig tudtam elmászni oda az egérrel. (asztal felbontás 3840x2160)

Új hozzászólás Aktív témák