Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz #40553216 #30047 üzenetére

    (#30035) Dluinet

    Ok, nem is úgy írtam ezeket, mint hiba, hanem hogy "nem tetszik", illetve nyilván más, mint az LG. Csak pl ez a szivattyúzás dolog a poshadt víz miatt: az LG sem csinálta, mégis jó illatúak voltak a ruhák. De oké, nyilván megkell szokni, hiszen más gyártó, másként is működik.

    (#30047) tomtyi

    "...ez a „halk”, centri nélküli funkció ostobaság..." - jó, most szerintem meg a 20 és 30 perces program is baromság. Néha használtam "előmosásnak", ha erősen szennyezett volt a ruha, de utána ugyanúgy lement egy hosszabb programon a szennyes. Most ez olyan, hogy kinek mi a baromság. Sok embertől meg hallottam, hogy szinte csak a 30 perces programot használja és teljesen jó...
    Amúgy nem használtam még a halk opciót, de simán lehet, hogy többször is öblít - ugyanúgy ahogy a Vasaláskönnyítő is 2-ről 6-ra növeli az öblítések számát, csak ugye a használatiba ezt nem írják le részletesen.

    "Mennyi ilyen pólót szoktál egyszerre mosni?"
    Pulcsi 3-4, póló mondjuk 7-8. Persze Kímélő programra.

    http://www.diesel.com

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz #40553216 #30047 üzenetére

    ezt a halk programot nagyon gyakran használom
    -este bepakolom a gépet
    -beállítom a programot + halk
    -kiírja mennyi idő
    -hozzáadok annyi késeltetést, hogy reggel amikor felkelek pont készen legyen a gép
    -reggel felkelek, és a gépre rányomom, hogy folytathatja centrizéssel a programot
    -12-15perc centri
    -kiteregetek, elmegyek dolgozni
    -délután hazajövök, elpakolom a száraz ruhákat és a szárítót

    senkit sem zavartam és nyugodtan mehet a 3 órás mosás is, úgyis alszom (alszik a család)

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Új hozzászólás Aktív témák