Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz Integra #2615 üzenetére

    az a baj,hogy csináltam én már 250-300000ft-os aeg gépet is.2év eltelt és széthullt mindene.csapágyház,csapágyak...
    így elgondolkodtató az is,hogy érdemes e azért 2-300rugót adni egy gépért,ami talán ugyanúgy 5-6évet fog kibírni....ha meg elpártol a szerencse,akkor annyit sem.
    A miele 5év gart ad a gépekre,de már az sem a régi...2-3 éveseket már javítottam,de hála égnek csak kisebb hibák voltak.(mágnesszelep hiba...,de egy miele-nél azt is kalkulálja be az ember,ha elromlik,az nem pár ezrebe fog kerülni.Örüljön ha pár tízezer futni fogja)
    A régebbi 5-20éves mielékhez meg hozzás em kellett még nyúlni...főleg a 10-20éves kategóriára vonatkozik ez)
    Igazából,ha az ember kintről hozzá tudna jutni egy német vagy osztrák által leselejtezett 5-10éves miele-hez és tényleg jó állapotban van,akkor az megéri.
    De azt is csak kintről hoznék,mert itthon már nem tudni mit barmoltak rajta.Akik behordják és árulják 30-40000-ért,tuti nem cserél ki benne egy 20000ft-os szivattyút :)....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák