Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztian101

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni:

    Van egy öregecske rendszerem: Magnat Motion 990-es 5.0, hozzá egy Jamo sw 708-am és egy Denon 1306 hajtja az egészet.

    A Subot azért tettem a rendszerbe, mert keveseltem a mélyet és úgy gondolom a Denon a ludas.

    Gondoltam veszek egy komolyabb erősítőt olyan 80-100e-ért használtan, így már kapok valami jobbat. Viszont belém nyilalt, hogy ha jobb lesz az erősítőm, akkor akkor majd azon fogok agyalni, hogy vegyek jobb hangfalakat, aztán ha jobb lesz a hangfal, megint erősítőt aztán lehet nagyobb TV-t,megint hangfalat.... és így gyorsan le is tettem erről, mert nem akarok/tudok több százezret elkölteni ezekre.

    Nade az erősítőt mégiscsak szeretném lecserélni, hogy a mostani hangfalaimból a maximumot tudjam kihozni, mert korábban egy barátomnál hallottam, hogy azért van benne mély, csak nálam nincs.

    Milyen erősítőt tudnátok ajánlani max. 50e-ig (nagyon plafon a 60e)?

    Nem tudom ilyen árban érdemes -e ilyeneket írni, de azért hátha: elektronikus zenét hallgatok főleg, leginkább youtube-ról és természetesen mozizok DVD és BD forrásból. A jel az erősítőbe a PC-ből megy, jelenleg optikain, de van lehetőség HDMI kijáratra is.

    Segítségeteket előre is Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák