Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    Kábel téma uraim.
    Beuzemeltem a kávéfőző és /vagy vasaló tápkábel.
    Első érzést, benyomást, megvartam amíg elmúlt ;]
    Igy teljesen korrekt módon tudok nyilatkozni.
    Ami kézzel fogható előre lépés és ezt a tapkabelnek tudom be, még pedig az hogy eddig direkt modban zeneltem, mert valahogy a pure audio mod magas hangja kicsit, uresebbnek, tompabbnak érződött.
    A direkt módban ez a fülemnek pont megfelelő volt.
    Tegnap este zeneltem, majd kikapcsoltam a rendszert es a tápkábel csereig be sem volt kapcsolva, így az általam hallható hangzás változást egyértelműen a jobb minőségű tapkabelnek a javára könyvelem el.

    Főleg azert mert már két órája probalgatom felvaltva a gyári kábel es a most kapott kábel különbséget furkeszve.
    Szoval, aki azt állítja hogy nincs jelentősége, es tok felesleges, annak üzenem, hogy ezt hallgatni, atelni kell :K
    Abban is igazuk van az idelatogato nagyoknak, - akik egyre ritkábban hagynak itt nyomot - hogy kell egy bizonyos minőségi szint, ahhoz hogy hallható legyen egy tápkábel cserenek az eredménye.
    A hétvégén próbálgattam a fazis helyes 'dugdosast' és a gyári kabelnel nem hallottam különbséget.
    Ezzel a kábellel egyértelműen hallom mikor roszabb vagy másabb a hang.
    Mivel mar lehigadtam, es a megfelelő topiktarsam virtualis levelező postafiokjat telebombaztam az erzeseimmel, tapasztalataimmal, igy immáron, nyugodtan tudom leírni mi is változott.
    Eddig zuhogó, dübörgő volt a mély hang, es mivel direktben nem szabályozható a hangszín, így elvenni sem tudtam a mély hangbol.
    Voltak olyan kezdvelt dalok melyeket pont ezért nem hallgattam, mert makd ha bejarodik az új doboz, akkor visszatértünk rájuk.
    No ezek a mely hangok sokkal tartalmasabb, testesek lettek, kicsit olyan érzés kerített hatalmába, mintha nagy membránu hangdobozok lennének a szobában, mert ilyen kellemes, feszes mély hangot csak ilyen dobozoknal hallottam eddig.
    A magas hang egy csapasra 'megszelidult' valamint a közép hangok mintha elokerultek volna a 'semmiből'...
    Nagyon kavarogtak az érzések es libaboros lett kezem, lábam. Nehéz szavakkal leírni, de amit tényként tudok elkonyvelni, hogy most pure audio modban lett tökéletes a zenei hang.
    Most a direkt mod lett 'érdesebb, nyersen, magas orientált' a pure audio módhoz képest.
    Nagyon meglepett a különbség.
    A tapkabel amivel eddig nem is foglalkoztam, mert hát az áram az áram, es ugy tűnik még sem 'csak áram'...

    Az okát nem tudom miért jobb, kellemesebb, egységesebb a hang mint a gyári kábellel, inkább csak hatradölök és élvezem amit hallhatok.

    Es azért írtam ide, mert ez a haladoban olyan tény, mint hogy villával nehéz es kellemetlen levest enni :D

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák