Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisszidi

    csendes tag

    Sziasztok,

    Először is mint friss reges, üdv mindenkinek. :)

    Egy kb 30nm-es szobába keresek hangszórókat. Többnyire zene szólna rajta és film menne.
    Azért néha szeretnék leülni és valóban kiélvezni a zenét, jó lenne ha térben érzékelhetővé válna a hangszerek helye. Ilyenkor tömörítetlen lenne a zene formátuma.

    Egy Denon AVR-X1000 házimozi erősítőre lennének kötve. Próbáltam Elac D6 szettel, azzal szépen összeáll a zenekar térben és a hangja is jó, csak a mélyeknél nem OK valami, bár lehet közel volt a fal.
    Most valami olcsóbbat keresek. Wharfedale Diamond 225-re gondoltam, de nagyon jókat olvastam a Mission LX-2-ről is.Aztán nagyon olcsón találtam Wharfedale 9.1 szettet SW150 mélynyomóval, így az is gondolkodóba ejtett. Végülis a Diamond 225 és az LX-2 között örlődök inkább. Érdekes, hogy a Diamond 220 Whathifi díjnyertes, mégis olvasok róla pár negatív kritikát, így elég bizonytalan vagyok, sajnos ebben a témában nem találtam erről a 2 termékről véleményt.

    Nem célom kategóriát váltani és mozdulni High-End irányba, a cél házimozi, nem sztereó rendszer, de jó lenne, ha zenehallgatás is élvezhető lenne.
    Némi útmutatásért nagyon hálás lennék. :) A keret kb 100e a párra, újan vagy használtan.

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák