Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz cinemazealot #56355 üzenetére

    Ja nem vevő oldali csöndre gondoltam (bár úgyis igaz lenne :DDD )...

    Ez a csönd most az én oldalamon van. A már számtalanszor sírámokba foglalt időhiányommal van a gond. Lenne annyi megvalósítandó ötletem hogy namég, csak időm nincs már több. Most azt a kevés szabadidőmet is a "traktorba" próbálom forgatni, valamint kisebb extra (nagyon jól jövedelmező :P ) munkákba...

    Hétvégén például (vasárnap) egy cig...ok által berúgott bejárati ajtót próbáltam visszahozni az élők sorába egy idős (92 éves) bácsikának. Nem akartam fával pótolni a kitört darabot, inkább egy L-vassal és sok-sok-sok hosszú csavarral helyettesítettem azt. 10 centiméterenként pedig egy-egy fél méteres 10-es betonvas lett ráhegesztve az L-vasra hátulról, amik előre kifúrt elég passzentos csemperagasztóval kikent lyukakba futnak bele a falba. Tehát a csavaroknak még feszítés rúgás esetén sem kell igazán nagy erőket elviselniük, elvégzik ezt helyettük a betonvasak, na meg hát maga a fal. Na ezt most már rugdoshatják... :B

    Tudom, hogy nem sok pénze van szegény öregembernek, szóval "szociális munkában" (értsd. ingyen ;] :P ) csináltam meg neki a munkát, még anyagárat sem kértem tőle, nem volt szívem hozzá. Ezért repül úgy a szekerünk, mert minden munkámon jól megszedem magam... :DDD

    De mindegy, annyira őszinte hála volt a kisöreg szemében, hogy már azért megérte. Még meg is ölelt és megveregette a vállamat, hogy nagyon derék legény vagyok. Jól esett na..... :B

Új hozzászólás Aktív témák