Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz do3om #42868 üzenetére

    azok konkrétan valóban vackok.
    lötyögnek.

    de én egy hasonló rendszerűt használok, és ez már patentebb.
    nem kevés 6-os furatot készítettem vele a hőcső blokkokban.
    max 50mm hosszú furat készíthető vele átfogás nélkül.
    a leghosszabb 70 volt, de az már nagyon macerás volt. többszöri átfogás, brrr...
    kénylemes a 30-40.

    de nem csak itt a probléma. nem igazán hívták fel a vásárlás előtt a figyelmemet, hogy ne ütvefúrót vegyek hozzá. mert annaka mechanikájából adódóan van egy alap kotyogása.
    ami pont elég ahhoz, ha a furat el akar mászni valamerre, akkor el is fog...
    tehát fix fúró kéne hozzá.
    azt meg nem kapod meg 10k-ért...

    ebből a kettőből az következik, hogy barkácsáruházakban kapható a kisebbik einhell furó alapon 27k, akciósan 23.
    ma már inkább azt venném.
    és ugye rögzíthető satu is kell hozzá.
    (ezzel is igyázni kell, mert a rögzíthaetőség tól-ig változtatható, de előfordulhat, hogy ezen tartományok a satunál és az állvány talpánál egymáson kívül esnek. ebbe a hibába majdnem belesetem, de mivel egy helyen, egyszerre vettem meg, így a nem megfelelőt a rápróbálás után csak vissza kellett tennem a polcra, a másikat pedig levenni...

    tehát a léényeg:
    ha an egy ütvefúród, és normális furatokat szeretnél készíteni, a 6k-s gazdaságosat felejtsd el...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák