Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • colker

    tag

    válasz Pete55555 #40628 üzenetére

    Agyban már összekavartam az én tervemmel bele sem gondoltam hogy a tieden egy nagy fenti fújja az egész gépet még az alsó részt is:)
    Az elejét én úgy képzeltem el hogy csak fent lesz egymás mellett 2 venti az első részen csak az olvasó + majd potik a ventiállítgatáshoz.
    Egyenlőre még csak a vázméreteket tervezem majd ha már lesz valami fotózható a mühelyben hozom a képeket!:)
    A váza bükk faanyag lesz.Minden oldal egy ollós csapozással elkészített keret szerkezet lesz és ezeket össze fogatva lesz meg maga a doboz:)
    A vázra lesz majd felrögzítva a burkolat ami még nem tudom milyen anyag lesz.
    A ventilátor beömlöket valami apácarács szerű megoldással "díszítem" persze azért sűrű lyukakkal.
    Valami világosabb anyagből akarom a rácsokat az jól mutatna a sötétebb burkolat között:)

    A teteje pedig egy keret szerkezet lesz amiben majd plexi lesz mint a tiedben.
    Viszont támadt egy olyan ötletem egy múltkori beszerelés alkalmával hogy bútorokra szoktunk szerelni ilyen gázteleszkópos valamiket( [link] ) és hogy milyen állat lenne már ha ilyen teleszkóposan nyílna fel az oldala :)

    Tervezem még hogy az alaplap tálca kihúzható legyen majd hátrafele csak hogy kövesük a bolti gépház újításokat!:)

    Na jó belemerültem az írásba,remélem rövid időn belül tudok is mutatni valamit nem csak a terveimet!:)

Új hozzászólás Aktív témák