Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz madle #81386 üzenetére

    Na hogy választ kapj a kérdésedre kezd megjönni a jótékony hatása. Szerintem össze kevered a iskola undort a teszto szint csökkenessel. Nekem kb fél éve minden napom ingerülten, fáradékonysággal telt, csökkent a libido is sajna. Stressz is odavagja a teszto szintet, sajna az is van épp elég.

    Mostanában viszont jobban bírom az edzést, nem kell reggeli baszom erős kv hogy nagyjából éljek valahogy, alapjaraton is jobb a kozerzetem, sulyban minimalisat nottem, edzes jobban megy. Persze ne varj csodat, minimalis pluszt adott, de kellett is ez. Azota többször all a cerka is szal valamit tuti ér + pattanasok a fejemen is meg a hatamon, utoljara 8 eve volt ilyen....

    Persze nekem kurvasok felesleges penzem van, ezert veszek ilyen szarokat, amúgy gyűjtsel egy normalis kurara vagy latogass meg hivatalos szolgáltatót a rosszlanyok stb portalon(sajna nekem van asszony jelölt ezért nem elek ezzel). Esetleg valami 18-20 eves tiniribancot szedj össze l, de többe fog kerulni havonta mint a hivatasos...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák