Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    - mi a baj a tejtermékekkel? (főleg úgy, hogy itt kb. mindenki kilószám eszi a tejsavófehérjét - persze nem ugyanaz)
    - kolosanyi berakott egy ábrát, ami szerint az étkezések időzítése kiemelt fontosságú - erről lehetne bővebben?
    - testépítés mellé nem lehet kardiózást beiktatni izomvesztés nélkül? nekem a biciklizés az igazi szerelmem, a gyúrást főleg azért kezdtem el pár hónapja (újra), mert nem voltam elég erős és izmos. de amúgy azt is szeretem csinálni. bicajozni elég intenzíven szoktam, 80-90%-on (ez nem azt jelenti, hogy ilyen százalékon van a pulzusom, mert az azért alacsonyabb, inkább az erőkifejtésre értem) másfél órát, heti 2-3-szor. tudom, sok, de így jön ki a kör. :U az a baj, hogy mióta trackelem a köreimet, mindig jobb időt akarok menni, mint előző alkalommal és pörgetem magamat ezerrel. néha egyébként érzem, hogy sok volt, de általában csak rendesen elfáradok. tegnap pl. azt csináltam, hogy felkeltem, kaja (zab, kaukázusi kefir, 5 kajszibarack, 10 deka josta, + egy kanál fehérje). egy órával később egy órát tekertem full maxon, utána kb. 10 perccel vért adtam (ne röhögjetek, nem szoktam minden edzés után vért adni, most így jött ki). amúgy nem is akarták engedni, mert látták, hogy kiizzadva, kipirosodva estem be, de mondtam, hogy nem lesz gond, edzett vagyok. egy óra múlva ettem kb. 15 deka földimogyorót meg pár marék szezámmagot, ittam rá egy sört. 4 óra múlva 70%-on letekertem újabb 30 km-t, utána megettem 3 őszibarackot meg 3 kajszit, egy órával később egy csirkecomb rizzsel és egy paradicsommal. hajnalban még benyomtam egy 40 dekás görög joghurtot meg pár marék szezámmagot. hol csesztem el? (jó ez csak vicc volt, de tényleg így történt :U ) egyébként tegnapelőtt és azelőtt volt súlyzós edzés, ma is akartam, de inkább pihentem (ha a 20 km intenzív biciklit nem számoljuk)

    akkor már leírom az én amatőrnél is amatőrebb szintemen elért eredményeimet a gyúrásban: kb. két és félszer több fekvőt le tudok nyomni, mint másfél hónapja. hát "designra" szerintem nagyon mérsékeltek a sikerek, mikroszkóp alatt talán kimutatható (oké, volt, aki észrevette, hogy jobban feszülnek rajtam a pólók, de én nem vagyok megelégedve)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák