Hirdetés

Aktív témák

  • Radnix

    senior tag

    válasz Ijk #32198 üzenetére

    Szóval most ha jól értem szintentartó mennyiségen vagy, akkor minden világos, így valóban nem lehet előrelépni :(
    Igen az örök dilemma, amikor végre sikerül beszálkásodni az ember foggal körömmel ragaszkodik a formához, ezt így nyáron meg is tudom érteni. :K
    ( Ilyenkor tartok 10mp néma csendet a terembe járó dagik tiszteletére, akik mindenféle háttértudás nélkül lejönnek hasazni, fekvenyomni, aztán kardiózni 30 percet, miközben a kajáláson annyit változtatnak, hogy nem tunkolják ki a hurkazsírt :O )

    A szignifikáns fejlődést neked már szerintem nem a durva tömegelés hozna, hanem a tömegelés czuccval. Amúgy meg állítom sokat tudnál még fejlődni, csak rá kell venni magadat a tömegelésre, lehet ésszel csinálni, számolni kell a kalóriákat, és nincsen párhuzam a felszedett száraz tömeg, bekajált mennyiség között, habár annak tűnhet, mert a felszedett zsírral arányban van :D ami becsapós lehet, mert úgy tűnik jobban fejlődsz, istenem mennyi ember esik ebbe a hibába sajnos :(
    A máésik szempont pedig az lehet, hogy könnyebb belefásulni ebbe a szintentartós témába, mert nincsenek célok, ugyan oylanok az edzések, unalamassá vállhat szerintem, de ha jól bírod a monotonitást, akkor jó :D

    Na jó megint fostam a szót, elkopott a billenytűzetem :))

Aktív témák