Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Dare2Live #50057 üzenetére

    Szerintem ne kukázd a cipőt a lyuk miatt.
    Nekem van egy LaSportivaTempesta GTX em ( is), jó drága volt(nekem) még árleszállítással is, ráadásul nem is repül. Mindkét lábamon van némi sarok kinövés,(élhető a világ, de van) így a jobbos cipő kikopott, nem is tudom mennyi km után a sarokrésznél, hasonlóan mint neked. A baloson is engedett a szövet, de annál kicsit oldalra csúszott a lyuk a másikhoz képest. Engem ez nem befolyásolt semmiben sem negatívan, és a mai napig elvagyok vele, pedig már igencsak van nyoma a használódásnak az anyagot tekintve, de a talp és a csillapítás még bírja. 1300km+ és 60 000m szintemelkedés körül van benne kb. és nem is vagyok egy nádszál alkat. ( hegyenvölgyön ment/megy a cipő, tehát jobban kapja a terhelést, meg is van ennek a nyoma, de használom míg le nem szakad rólam vagy az egészségem nem látja kárát : ) Én mondjuk alig kötöttem be a kialakítása miatt, olyan mintha zoknit húznék a lábamra, persze akad hely a lábujjaknak mert szintes terepen ez pláne fontos nekem.( nagyobb is mint egy utcai ) Zokniból injinjit használok, lábtyű...minél messzebbre megyek, annál inkább jobb (pláne ha sok sok órán át taposom vele) . Tapaszból Omnisilket, de asszem a Leukosilk is ilyen alapú, vagy nem...az a lényeg, hogy a leukoplastot nem mindig tolerálja a bőröm, ez viszont selyem alapú és bevált. Hintőporozni is szoktam a lábam ,de Meru Guard -ot is használok, ide oda kenek belőle, ez lanolin, méhviasz, sheavaj, és növényi szilikon, wax állagú, nagyságrendekkel jobban csípem mint a vazelint. ( drágább is, de nem vészes és tart egy darabig ). Használtam vízhólyag tapaszokat is, sétálgatni jó az utcára, sporttevékenységnél nem sokáig húzta nekem.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák