• szki

őstag

válasz Nyugdíjas #3184 üzenetére

Leragasztás nekem nem jött be. Szőrös a mellkasom, és utána fájdalmas letépni a ragaszt:) Síkosítani még nem próbáltam...

tomcica: A félmaratont ma 1:18:24-el nyerte egy 30 év körüli srác abszolút kategóriában. Az ezüstérmes 5 másodperccel(!) maradt le, de ő 40 év feletti. A 3. 1:22-t futott. Én 17. lettem férfi abszolútban 42 befutóból (hivatalos időm 1:39:44). A többség a környékbeli futóklubokból jött, és jó páran 1 hete a Sparon is futottak 30 v. 42 km-t. Én meg csak kezdő futó vagyok :B Két nő megelőzött (1:36:02, 1:37:15) :D (22 nő indult)
    Egy 11 éves kissrác is végigtolta a 21,1 km-es távot 2:01:26-tal!! Hihetetlen!

A 10 km-t 37:50-nel nyerte egy srác (18 befutó). Nőknél elég volt 46:32 (14 befutó)
    A 3 km-t 11:40-el nyerte egy 11-12 éves (52 befutó). Míg lányoknál egy 12-13 éves 11:52-t futott (56 befutó)
    500 méteres ovis futamban 35-en indultak:)

(#3187) tomcica: 5 km-rel a vége előtt éreztem, hogy van még tartalékom. De azt nem tudhattam, hogy bírom-e végig, illetve a többiek nem-e tartalékoltak szintén. De nem volt semmi problémám, és jó erőben futottam a végét. Végül 96 másodpercet vertem arra, aki a17 km-ben nagyon nem akarta, hogy megelőzzem.
    Az is jó volt, hogy 20 km-nél 200 méterrel volt előttem egy futó. Doppingolt, hogy látom, és az utolsó 200 méteren meg is előztem. Elkészült az erejével.