Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombi01

    tag

    nah én is beleokoskodok :)
    akad pár órám... most éppen egy Fenix 3-at használok.
    Annyi mindentől függ, hogy melyik óra milyen távot mér, hogy leírni sem tudom, elég sokat már fel is soroltatok.
    Két Garmint összehasonlítva (910xt & Fenix3) volt amikor 18km-en keresztül nem volt különbség és volt, hogy 10km-es távon 230méterrel rövidebb mért az egyik, de ez pl simán adódhat abból is, hogy nem egy kézen voltak. A Fenix 3 amúgy elég bonyolultan számolja a távolságot.
    Én is követem a Garmin forumot, olvastam róla a sok panaszt, de ennek ellenére megvettem és nagyon tetszik.
    Valószínű úgy gondolkodtak a fejlesztők, hogy majd a felhasználók tesztelik és az alapján javítgatják a firmware-t... 150eFt-ért mondjuk kicsit megerőltethették volna magukat :)

    Tomcica válogatott kínzásait (qurv@ 400métereket) a stadionban szoktam lefutni, a felfestett csík mindig ugyanott van ha esik, ha fúj, ha meleg vagy éppen hideg van.
    A többi edzésem meg általában dombra futás, lépcsőzés vagy hosszú futás. Itt annyira nem figyelem a tempót.
    Versenyen mondjuk még nem voltam vele, majd ott kiderül mennyire idegesít :)

    Szóval ha van rá pénz akkor olyant kell venni ami tetszik, és ha netán szar akkor is megbocsájtod neki mert TETSZIK.

    "Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

Új hozzászólás Aktív témák