Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz t1 #14565 üzenetére

    Jaja, lassan már excel táblában kell vezetned, mert kimegy a fejedből. :D Tolj majd egy nagy Balaton kört, megéri! Jó a táj, meg tapasztalatnak sem utolsó belekóstolni a 10+ órás edzésekbe, ha csak biciklivel is. :-)

    Én lehet, hogy most változtatok az edzéstervemen, és inkább rövid távokat futok egy hónapig, meg többet foglalkozok a crossfit jellegű edzésekkel, hogy keményedjen a lábam meg edződjön a keringésem is. Nem tudom, hogy helyes e, amit a Mio Link mond (ledes színek alapján), hogy 200 körüli pulzussal edzem. Három éve, amikor még spinningeltem, akkor mellkaspánttal 175 felett már kezdtem lefordulni a bicikliről, úgyhogy erősen kétlem, hogy 200 vagy 220 közelébe mennék bármikor. Azóta viszont túl vagyok 2 év kőkemény futóedzésen, egy hónap betegségen, utána meg fél év kihagyáson, úgyhogy bármi lehet. Ha valami gebasz van, és mégis 200 körüli pulzusom van, akkor mindenképp át kell gondolnom az edzéstervet, és inkább eltolni határozatlan időre a félmaratont és a maratont. Össze fogom hasonlítani a Mio Link-et egy mellkaspánttal, amint lesz rá lehetőségem, egyelőre nincs ANT+-os vagy BT Smart Ready-s kütyüm, amire fel tudnám csatolni, de majd rákérdek az edzőteremben, hogy megoldható e egy teszt valamelyik szünetben.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák