Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz eeXaa #97626 üzenetére

    Na, 2001 Űrodüsszeia az pont művészfilm, ennyi. Ahhoz képest az Arrival sehol nincs. :DD

    Az, hogy mondják, hogy "intelligencia kell hozzá vagy mi abban van valami. Mármint, hogy valami nem árt hozzá, hogy értsd. Bár szerintem inkább pont, hogy van valami, ami a gondot okozza. Csőlátás. De ezt most nehogy pejoratívnek vegye bárki, szimplán csak sarkítok és arról van szó, hogy nem szabad a filmet dobozba zárni s felcímkézni, mert ez rohadtul nem így működik, hogy most akkor van valami egyszerű magyarázat mindenre, s akkor hurrá, egyébként meg fos a film. Azt csinálják a konteósok meg az egyéb hasonló "okos" táborok. Szimplán arról van szó, hogy csak akkor érted, ha többet be tudsz fogadni, mint a film fizikai része. Persze ilyenkor se feltétlenül, de ez kell. Pl aki blockbusteren nevelkedett, az hátrányból indul, mert az ilyenek az összes film mögött csak a vásznat látják, ami nem csoda, hisz számukra sose volt ott más, mit keresnének ott? :D

    Azok meg, akik nem értenek hozzá, de tetszik nekik azok szimplán sznobok, pont ezért van szerintem olyan magas értékelése a filmnek. "Úúú, dedurva, nem értem, de biztos valami nagyon nagyot akart mondani, akkor tehát nagyon okos, jó film 10/10." Kb így.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák