Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz .LnB #38049 üzenetére

    mondjátok már el, hogy mi a rossz benne? nem néz elég morcosan? túl vékonyka a hangja? (lol) kicsi a bicepsze? picik a szörnyek? sablonos a történet (20mp)? mindegyik görög mitologikus történet szinte ugyanarról szól, emberek vs. istenek, szopi-dugi-nyali-halál, vége...

    sztem dwayne kurva jó erre a szerepre, egy nagy darab állat. a pain and gain után pláne, de már a snitch és a faster után is megkedveltem. és nem várom el tőle, hogy valami művész filmben parádézzon, mert nem oda való. de ahogy nézem a jövőbeli filmjeit ezzel ő is tisztában van

    ezek popcorn filmek, de ez nem baj, nekem kellenek ezek is, néha... gondoljatok bele csak asylum minőségű popcorn mozik lennének!?

    vegyük pl. aronofsky noé filmjét, ez is popcorn mozi, csak szebb csomagolásban, holnap este 18, 3d, zúzda:) a jegyek már a virtuális zsebemben vannak. // ettől még ugyanolyan jól lehet élvezni mindkettőt, a szórakoztatási faktor lehet un. majd kiderül. lehet a noé ellett cseszve, a hercules meg nem. bár aronofsky-ból nem nézem ki, eddig nem hibázott. ritka az ilyen rendező, de azért van pár //
    (mondjuk ez azért kicsit vicces, mert a két rendező nem egy ligában játszik:D) na mindegy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák