Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    Post Mortem: sokáig halogattam, mert hogy mennyire durva magyar horror, ma rászántam magam, megnéztem.
    Hát megnéztem, láttam, de nem értettem, egyáltalán nem értem amit láttam, magyarázat sem volt hozzá(vagyis én nagyon nem értettem a miérteket és a fickó szerepét) , csavar sem volt benne.
    Magyar film, így nem úgy ültem le elé, hogy a látvány amcsi szintű, de nem is csalódtam, tényleg nem az, a levegőbe emelt emberek(mondjuk valami kötéllel, a porban húzásról nem is beszélve) bénán billegnek, de legalább olcsó kivitelezni, a rángatózások is fapadosak, az árnyékok is kb mintha lámpával és kézzel tákolták volna, hát nem egy amcsi film.
    A történet jó is lehetett volna, de egy rakás zsákutcával, mondjuk hogy miért mászkáltak a padon, nem volt megmagyarázva mint az sem, hogy miért nyírták az embereket, miért folyt a víz a falakból, a polgit miért szívta fel a padlás, stb-stb
    És ez volt 2,5 millió eur, ha jól tudom, hát moslék nagy az infláció vagy a fene tudja, de látszott a kis költségvetés rajta, fapad volt az egész.

Új hozzászólás Aktív témák