Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    Irodalom szerintem irodalmi alkotásokról kell, hogy szóljon.
    11 éves kislányomnak most nyáron kellett elolvasnia a Tüskevárat, nagyon nehezen ment (amúgy Harry Potter folytatásokat ír, meglepően jópofa) - akkor gyorsult fel, amikor Dobbie, a tengermalac nálunk nyaralt és neki olvasta fel, pikk-pakk készen lettek. Náluk tilos a filmet megnézni a könyv elolvasása előtt (minden műre igaz). A most 17 és 14 éves fiaimnak én olvastam fel 10-7 éves korukban esténként, amikor valami ilyesmi volt "Nézze Tutajos, hogy mukkan a töttyös liba a berkenyésban - mondta Matula", a kisebbiknek csak a horkolása hallattszott, a nagyobbik meg részletes flóra és fauna ismertetést követelt (ő saját maga is kétszer olvasta még a Tüskevárat és Téli berek is kedvence volt - sajna most a PCb@&#ó korszak van, de azért a kötelező nyárit (asszem EA Poe) simán hozza. A kisebbik nem olvas, ő mindent megjegyez (szerinte), eddig sajnos nem cáfolta ezt semmi.
    Év vége felé színdarabot adnak elő (az összes évfolyam), a 14 évesnek a "Hair" jutott, azt sem nézhették meg, de nagyon jó volt az előadás :K
    Bocs a hosszú off-ért. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák