Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polcrendszer

    tag

    válasz haft #9314 üzenetére

    mit jelent a gyors hdd? az enyémben direkt 7200rpm-es 160as vincsi van videvágás ürügyén.Ennél gyorsabbat nem szoktak laptopiba tenni, még ez is a ritkább verzió... 8400as gs az megy, máshol is láttam, de az enyémben 8600gt van. Erre viszont nem olvastam ...A vista nem rossz, klasszisokkal jobb egy erősebb gépen, mint az xp, vessetek rám követ, de az tuti, hogy az osx-szel minden olyan lenne, mint a villám :) Majd, ha lesz időm, lehet kipróbálom, csak ilyen biosokat ne kelljen megváltoztatni, mert nem akarom elcseszni, mert külföldi a gép, aztán fizethetek a szervíznek...
    A recsegés ritkán jön elő, 1-2mp-re, engem annyira nem zavar, hogy ezen járjon az agyam...Majd kipróbálom wifi nélkül is, csak az a baj, hogy nálam állandóan kell a net :) Az SP1 sem javította ki ezek szerint...Tapasztalatom szerint a hanggal van az egyedüli problem a vostronál...

    A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

Új hozzászólás Aktív témák