Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    Hihetetlen, hogy az ember a saját hülyeségéből mennyit tanul. 7490-ben piszkáltam az energiagazdálkodási cuccokat és én hülye valamiért a PCI Express-t KI módba tettem. Ennek az lett az eredménye, hogy az SSD jóval több hőt termelt, majdnem kétszer annyit, mint korábban. Nem akartam rájönni, hogy mi a sz** van, de aztán ugye bóklásztam a beállításokban és visszatettem az alapbeállításra, így már ugyanúgy megy, mint korábban.

    Lenne viszont egy kérdésem ezzel kapcsolatban: a hűtés nálam passzívra van állítva telep esetében, hálózatra kötve meg aktívra. Ezért is hittem azt, hogy a gépem jobban melegszik hálózatra kötve, mint egyébként, mert olyankor mindig pörgött a venti, akkuról meg szinte alig hallottam menni :DDD Tudom, tudom! A kérdés tehát az, hogy hagyjam így a beállítást vagy állíthatom hálózatról való használat esetén is passzívra?! Gyakorlatilag általános használatra van a gép, Windows, internet, Office, Google Drive szinkronizál a háttérben, Youtube videók, azokat néha kiküldöm Chromecast-re (legtöbbször telefonról csinálom), Audacity, Photoshop CS2, mobil eszközök szinkronja stb. Külső megjelenítőre (projektor, interkatív tábla) sokszor van kötve. de pl. játszani, videót vágni nem szoktam vele. Ja, ez egy 7490, i5 8250U procival.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák