Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz szaszandras #24150 üzenetére

    én 9 hónap alatt 3 db e6410et használtam el, jelenleg a negyediket nyüstölöm. 2-nek hazavágta a vinyóját a folyamatos titkosítás - ami valljuk be nem egy nagyon nehéz művelet mert elég gány vinyószéria került bele sajna, a harmadiknak alaplapos/wifi kártya hibás lett :(

    az más kérdés hogy dokkolóról az összesnek szétment az akksija, pár hónap után bootoláskor random dobálja az unrecognizable battery üzeneteket

    amúgy ez a félig lemerülős dolog szerintem hülyeség, még lionnál is. Én úgy veszem észre, hogy hasonlóan működik kicsit, mint a tintapatronok - a windows egy előre kalkulált értékkel számol és ha eléred azt, akkor kezdi kiírni hogy üres.
    Az elhasználódást is gyakran azért mutatja, mert a töltőáramkör folyamatosan áram alatt van ha aljzatról használod és úgy kalibrál hogy ennyi idő alatt ennyit kell átlagosan romlania, és legköelebb már csak annyit tölt rá

    Amúgy ha a töltőáramkört kinullázod (csutkára lemerited, h teljesen kikapcsol), akkor utána mindig képes volt újra érzékelni a teljes kapacitást

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák