Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    válasz Starchm #72489 üzenetére

    Gépet kikapcsoltam majd a tápot és lehúztam a winchesterről a kábeleket.Táp be, vártam pár másodpercet és gép bekapcs. Neked lesz igazad.Az alaplap szépen fel állt és a visszajelző ledek is végigfutottak de sajnos egyből a BIOS-ba dobott.Telepítésnél elrontottam.De hogyan? Az előző 990FX UD7+Thuban 1055T-s rendszer alatt is SDD-t a rendszernek meg 2 játéknak az 1TB-os vinyó meg tárolásra minden hülyeségre.Film,Képek,Knyvek stb...
    Azt még elszerettem volna mesélni,hogy a BOOt nálam nagyon gyors.Hideg indításnál a leggyorsabb.(ez amúgy miért van?) Amikor bejön a Win 10 üdvözlő képernyője a winchester ad egy különös hangot amit ahhoz lehetne hasonlítani amikor hirtelen le parkol.(De tényleg tök fura és hangos.Simán hallod 2-3 méterrel arrébb. :DDD ez a vinyó nem parkoltatja a fejeket és az nem lehet.Nyom egy satu féket :DDD Természetesen tökéletesen működik a winchester és nagyon egvagyok vele elégedve minden szempontból.HDD Sentinel is már tele írta az ellenőrzőjét piros pontal).

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák