Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElBartimaeus

    csendes tag

    Hali!

    Fene tudja, hogy jó topic-e, de remélem kapok választ a kérdésemre. Nem gondoltam volna, hogy elbizonytalanít 2-3 driver program, de mégis megtörtént. Vettem egy asus z 170 pro gaminget, ahhoz kellenének a driverek 64 bites win10-hez, de a honlapon annyira konzekvensen vannak a leírások, elnevezések, hogy ötletem sincs végül melyik kell nekem. A SATA, LAN, VGA, Audio egyértelmű, de az USB-nél pl van egy USB driver, egy USB3.1 driver, meg egy FW upgrade tool. Chipsetnél van egy chipset driver, meg egy 20-szor akkora MEI, illetve egy installitaion utility. Ebből akkor most mi kell nekem?

    És a nagyobb falat a 30 programból álló utility teljesen áttekinthető lista. Innen nekem elsősorban tuninghoz szükséges progik kellenének, világítás, gyorsabb boot, usb boost, meg lan gyorsítás, stb nem kell (bár a világításra lehet ránéznék amikor épp nem szakdogát írok), cserébe leírás nincs ott egyik mellett sem, legalábbis ami önmagában elég informatív lenne. Itt sem tudom, hogy mi lenne hasznos. Ha legalább találnék egy helyet, ahol össze van szedve ez a néhány (10-15?) program, már az elég lenne, el tudom dönteni, hogy melyik kell abból.

    Köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák